Leden 2010

Bleach,Naruto,Fma amv

24. ledna 2010 v 15:30 | Pinkberry Tobinka |  Pár videí

Fullmetal Alchemist, Bleach, Naruto Mix

24. ledna 2010 v 15:27 | Pinkberry Tobinka |  Pár videí

Bleach-Naruto-Fullmetal Alchemist amv

24. ledna 2010 v 15:27 | ARISA-MODRY-ANDELIK |  Pár videí

Anime couples AMV : All about us

24. ledna 2010 v 14:59 | Pinkberry Tobinka |  Pár videí

SasuHina

24. ledna 2010 v 14:07 | Pinkberry Tobinka |  Pár videí

Za 1.) nenávidím hentai aby bolo jasnéza 2.) tot je jediné hentaistycké video keré možem (x_-)" :D
Konoha High School

24. ledna 2010 v 13:34 | Pinkberry Tobinka |  Konoha High School
Dobre teraz odomna zas niečo Narutardné :D
Nechť sa vám páči Konoha High School

Kresbičky

23. ledna 2010 v 23:39 | ARISA-MODRY-ANDELIK

OutKast - Hey Ya

23. ledna 2010 v 23:32 | Pinkberry Tobinka |  Pár videí
Mne sa toto video strašne lubi aj ked je stare ale ja nemožem ...!

Lyrics to 'Perfect Enemy' by t.A.T.u

23. ledna 2010 v 22:54 | Pinkberry Tobinka |  Pár videí

Buono-My Boy (Dance Shot)

23. ledna 2010 v 22:45 | ARISA-MODRY-ANDELIK

Bouno- Bravo☆Bravo

23. ledna 2010 v 22:42 | Pinkberry Tobinka |  Pár videí

Bouno- kiss kiss kiss

23. ledna 2010 v 22:41 | Pinkberry Tobinka |  Pár videí

Fullmetal Alchemist

23. ledna 2010 v 16:40 | Pinkberry Tobinka |  Anime
Je pozdě večer a venku zuří bouře. Bratři Elricové se pokouší provést nemožné, největší tabu - oživit mrtvého člověka, a to svou milovanou matku. Ovšem ani tato nadaná dvojice nedokáže něco takového, a tak se pokus nezdaří. Alchymii však nemůžete používat nerozvážně, jak totiž říká zákon zachování hmotnosti, nic nedostanete zadarmo, jakou cenu pak může mít lidský život? Nejspíš jen jiný život. Proto, i když je pokus neúspěšný, vybírá si alchymie svou krutou daň - mladší z obou bratrů, Alfons, zmizí do temnot. Eduardovi se naštěstí podaří Alfonsovu duši transformovat do opodál stojícího brnění, sám ale ztratí při rituálu nohu a při přenosu duše ruku. Nyní mají nový cíl, dostat svá těla zpět. To se jim může ovšem podařit pouze s Kamenem Mudrců, bájným artefaktem, který prý umí zákon zachování hmotnosti obejít…
Fullmetal Alchemist je půvabné anime . Je to velice příjemná změna - konečně jedno anime, kde nevidíte pořád jenom Japonsko a souboje katany na katanu. Společně s technikou zde funguje i alchymie, kterou se může naučit prakticky kdokoliv s tvrdou disciplínou nebo vrozeným nadáním. Technika je však oproti skutečné Evropě trochu pozadu, asi tak o 30 let. K samotné alchymii potřebujte jen vysokou koncentraci mysli a energie, přísady ze kterých se má daná věc skládat a alchymistický obřadní kruh. V praxi to vypadá například tak, že když porouchané rádio (se všemi součástkami) umístíte do kruhu a soustředíte se na opravu, rádio se opraví, ovšem neuděláte z toho rádia třeba televizi.
Příběh začíná 4 roky po pokusu o vzkříšení matky (i když se po pár dílech vrací zpět), Ed má paži a nohu vytvořenou pomocí tzv. "auto-mail" (mechanická končetina napojená na nervy), zatímco Alfons je stále jen chodící a mluvící prázdné brnění. Edovi se povedlo dostat se do vládní vojenské organizace Státních alchymistů, díky čemuž se mohl dostat k tajným dokumentům. Potom, co s Alfonsem prozkoumali spoustu věcí ohledně kamene Mudrců, podařilo se jim zjistit že kněz ve vzdáleném městě Lior umí dělat "boží" zázraky. Krátce po jejich příchodu, kdy se seznamují s obyvateli, se jich ujme pohledná dívka Rose a odvede je na místo, kde se ve městě odehrává mše, na které velekněz oživí mrtvého papouška. Ed si všimne prstenu na knězově ruce, a jelikož na boží zázraky nevěří, je mu jasné, že velekněz používá alchymii. Potom, co ho navštíví a odhalí se mu jako Státní alchymista, kněz alchymii popírá a po Edově odchodu za ním pošle jednoho ze svých věrných, aby oba bratry zabil. Ed se zatím snaží přesvědčit Rose, že kněz je podvodník a že jejího přítele neoživí. Přesně v tu chvíli na bratry zaútočí veleknězův poskok, pro ty ovšem není problém zabijáka přemoci. Ed okamžitě vyrazí za veleknězem a vydírá ho, že prozradí jeho tajemství, když mu nedá kámen Mudrců, kněz ale odmítá a Eduarda pomocí kamene napadne. Ed s Alem uprchnou, když však kněz vyburcuje městečko proti Edovi jako ďáblově služebníkovi, vesničané Eda zajmou a kněz ho uvězní, Alovi se naštěstí díky Edovi podaří uprchnout. Za pomoci Rose (která objevila pravdu a velekněz se ji pokusil zabít) pak Eda zachrání a ten pak v alchymistickém souboji velekněze zabije. Ukáže se, že kámen Mudrců, který kněz měl, byl jen nehotový polotovar. Potom, co všem lidem vysvětlí, co se stalo a že velekněz byl podvodník, je lid přijme skoro jako hrdiny.
A tak se bratři rozloučí s Rose a jdou po kameni Mudrců pátrat jinam. Nedlouho potom, co odejdou velekněz "vstane" z mrtvých a pokouší se lidi přesvědčit, že Eduard a Alfons byli jen heretici a vrazi. Polovina města mu uvěří, druhá ne, a tak začne občanská válka ve městě Lior…
(opravdu zevrubně první tři díly)
Animace ve FMA je pro mě zatím nejlepší co jsem viděl. Efekty soubojů a alchymie jsou tu taky velice dobře zpracované. Na někoho možná bude působit trochu zvláštním pohádkovým dojmem, ale mně se zdálo, že jde spíše o výhodu. Navíc, jelikož jsou snad všechny postavy Evropané, bylo by divné, kdyby měli asijský vzhled ne?
Co se týče postav: Beze všech pochyb je pro mě Eduard nejlepší postavou z anime vůbec; až tak dobře na mě tenhle patnáctiletý chlapík působí. iA nebojte se v pozdějších dílech bude o sobě Alfons uvažovat, jestli vůbec kdy žil, takže potom už se tak dětinsky chovat nebude. :o ) Snad ještě větší peckou než je Ed jsou všechny různé vedlejší postavy v FMA, ke každé se váže nějaký příběh, který se dozvíte v průběhu seriálu. Žádná není vyloženě zlá ani vyloženě dobrá (no až na Ala), snad každá postava je tu skvěle a detailně vykreslena. Nebudu je tu vyjmenovávat, jen stačí říct těšte se!
Děj: Příběh v FMA vypráví o rozmanitých věcech: o špatnosti lidí, jejich touhách a snech a o tom, že někdy se ten sen splní a někdy se rozplyne, a s ním i lidský život. I když hlavním motivem je hledání Kamene Mudrců, postupně se cíle hlavních hrdinů mění. Nechci zde děj prozrazovat, řeknu jen, že příběh ve FMA se možná rozjede pomalu, ale pak nabere na rychlosti a vy se ponoříte do jeho víru a už se vám nebude chtít ven.
Proč FMA sledovat?
Skvělá animace, vynikající příběh, výborně rozpracované postavy a velké morální poselství.
Proč FMA nesledovat?
Komu jde jen o to vidět souboje a příběh a ostatní ho nezajímají tak FMA není to pravé ořechové. Ne že by tam boje nebyly, jsou tu a nemálo, ale nejsou to hlavní.Bohužial k tomuto anime som našla len jeden odkaz kde sa dá pozerať online hladala som aj preklad ale na tejto stránke som to nenšla časom až nájdem pridám viac toho k tomuto možno aj FMA Brotherood ;) :D


Fullmetal Alchemist anime s cz dabingom : český dabing

Obrázky

23. ledna 2010 v 16:09 | Pinkberry Tobinka |  Anime obrázky

Takže...

23. ledna 2010 v 15:58 | Pinkberry Tobinka |  Iné
Takže toto je moj prví blog čiže určite nebude dokonalý a zatial tu nič nie je ale postupne sem pridávam veci ..!A ešte to je tak všetko porozhadzované ale časom to všetko upravím..!Dufam že sa vám aspoň trochu moj blog bude páčit..!

Naruto

23. ledna 2010 v 15:37 | Pinkberry Tobinka |  Anime
Před dvanácti lety zaútočil na skrytou vesnici ninjů - Konohu (Listovou), devítiocasý liščí démon Kyuubi . Ten dokázal jediným švihem svých ocasů drtit hory a vyvolat tsunami. Zničil téměř celou vesnici, než jej jeden geniální shinobi - Čtvrtý Hokage , porazil. A poté zemřel. Ani Čtvrtý Hokage však nedokázal démona zabít, proto jej zaklel do právě narozeného chlapce. Tím chlapcem byl Naruto .
Uplynulo 12 let, Naruto vyrostl. O svém prokletí nemá ani páru, což ovšem neplatí pro ostatní vesničany, kteří v něm stále vidí to monstrum, které zničilo jejich domovy a povraždilo jejich příbuzné.
Právě kvůli tomu je Naruto stále osamělý, bez přátel, bez příbuzných, bez lásky. Aby na sebe upoutal pozornost, neustále provádí všelijaké darebárny, provokuje koho může, ale to jeho situaci spíš přitěžuje. Navíc je totálně neschopný, na akademii jen taktak prolézá a jako jediný ze studentů už po několikáté nezvládl maturitu. Zdá se, že Naruto je od začátku ztracená existence. Jediný, kdo Naruta jakž takž bere na vědomí, je jeho učitel z Akademie - Iruka , jemuž liščí démon také zabil rodiče. Iruka však kvůli tomu necítí k Narutovi zášť, právě naopak - v mládí byl stejný jako Naruto a dívá se na chlapce jako na svého syna nebo možná mladšího bratra. Je to právě on, kdo Narutovi odhalí jeho děsivé prokletí a po drobném incidentu s jiným učitelem dokonce nechá Naruta odmaturovat - a Narutovi se konečně dostane na správnou cestu naplnit svůj obrovský sen - stát se nejmocnějším Hokagem.
Cesta však ještě bude hodně trnitá, kaktusová pole z pohádek Looney Tunes se můžou jít zahrabat hodně hluboko. To že Naruto zvládl maturitu totiž nic neznamená. Jako nováček (Genin) je zařazen do tzv. týmu 7, kde musí plnit nejrůznější mise, obvykle vysoko přesahující jeho schopnosti. V každém případě se však celých (prozatím) asi 200 epizod netočí kolem jednotvárných dobrodružství "nová mise, chránit starou babku na cestě z X do Y, sakra byli jsme přepadeni, au teď jsem se nasral, nakopu jim p***le...". Ne, pokud si myslíte tohle (je to logické, přece jenom Naruto je ninja anime), asi budete hodně překvapeni. Celkem brzo se totiž rozvine nadupaná dějová linie propojující celý příběh, která vám nedá spát. Jednoduše neusnete, pokud neuvidíte další díl (připravte se 3 týdny nespat).(/zdroj konoha.cz/)


Tu je odkaz kde sa dá Naruto pozerať  : anime-manga tuto sa musíte registrovať ale máte tu všetky dieli Naruta aj Naruto Shippuden :D ak vám to nepôjde (sa zaregistrovať alebo niečo iné ) kľudne napíšte ja vám sem hodím potom ešte pár odkazov kde sa to dá pozerať len momentálne nemám čas ;)

Stahovanie Naruta Shippuden .... netreba registráciu ;)  :
Externé titulky : Naruto Shippuden titulky

Naruto Shippuden manga (od dielu 300 ) online : online čítarna

Naruto Shippuden manga (sťahovanie ) od dielu 300 (34.-54 volume ) : download Naruto Shippuden manga

Kedže začínate s Narutom tak si dajte pozor na Sasukeho a Tobiho lebo tý su moji *-* :D

Bleach

23. ledna 2010 v 15:32 | Pinkberry Tobinka |  Anime
Bleach (v originále ブリーチ Buriichi) je manga a anime série od chlápka jménem Kubo Tite (久保帯人). Bleach vypráví příběh o patnáctiletém středoškolákovi Ichigovi (Kurosaki Ichigo), který má schopnost vidět duchy, a o Shinigami (死神 - bůh smrti) Rukii (Kuchiki Rukia), která ho jednou při hledání Hollow (zlý duch) potká. Během boje s Hollow je však Rukia zraněna a musí svoje schopnosti přenést na Ichiga. Tímto příběh začíná. Pak Rukia a Ichigo hledají Hollow a speciálním pohřbem (seknutím zampakutou do jejich masky) tyto zlé duše osvobozují a posílají zpět do Soul Society (Společenství duší).
Ze začátku se spíše dozvídáme o vztazích mezi hlavními postavami a seznámíme se také s dalšími postavami, hlavně z Ichigovy školy. Povinnosti Shinigami jsou na začátku vidět spíše okrajově. Po setkání s Ichigem nastoupí Rukia do stejné třídy jako Ichigo, aby mu mohla pomáhat s jeho prací. Do stejné třídy chodí také Orihime Inoue, velmi pohledná a vnadná Ichigova kamarádka, Uryuu Ishida, nejlepší student ze třídy, o kterém se pak dozvíme, že takzvaný Quincy, a Yasutora "Chad" Sado, zahraniční student, jenž má obrovskou sílu. Těchto pět pak prožívá velmi zajímavý příběh, plný bitek, duchů, trénování atd.
V Bleachi se setkáme s mnoha rasami, kromě obyčejných lidí jsou zde již zmínění Shinigami, bozi smrti, kteří žijí v Soul Society a do lidského světa chodí zabíjet Hollow. V Soul Society se nachází třináct divizí (týmů) Shinigami, kdy každá divize má jinou úlohu (léčení, výzkum, boj atd.). Dále jsou tu Hollow, zlý duchové, ztracené duše, které se vydaly špatnou cestou. Úkolem Shinigami je tyto duchy vracet zpět do Soul Society. Někteří Hollow mohou být slabí, jiní zase velice silní, až takoví, s kterými se jen těžko poradí i zkušení kapitáni divizí ze Soul Society. Specialní rasa jsou také Quincy, lidé, kteří také zabíjejí Hollow, ale nikoliv pomocí vnitřní energie jako Shinigami, ale pomocí energie z jejich okolí. Rozdíl mezi Quincy a Shinigami je také v tom, že když Shinigami zabije Hollow, tak se jeho duše očistí a může pak pokračovat do Soul Society. V případě Quincy je Hollow i se svou duší zničen úplně. Tato metoda je ale poněkud nebezpečná, protože může dojít k nerovnováze ve vesmíru. Shinigami proto před 200 lety Quincy zničili (přežil pouze Ishida).Celý seriál Bleach je nyní velmi oblíbený nejen v Japonsku, ale v podstatě po celém světě. Pokud jste o tomto seriálu ještě neslyšeli (nepravděpodobné), tak to určitě zkuste. Stojí to za to, alespoň tedy do dílu kolem 66, kdy začíná filler. Ale není se třeba bát, filler se mi zdá mnohem lepší než, to co bylo do teď v Narutu.

Bleach anime online s cz titulkami : Bleach

Bleach online s cz dabingom ( iba 1-67 diel ) : Bleach (Dabing ) ...Dabing moc nedoporučujem radšej titulky ale budiž ;)

Bleach Movies (5 filmov s cz titulkami ) : Bleach movies

BTW pri šetkých troch linkoch treba registráciu na tej stránke (x_-)" :D
                                    Pár Obrázkov ;) :D
Príbeh malého dievčata

6. ledna 2010 v 22:08 | Pinkberry Tobinka |  Jednorázovky
Bolo raz jedno dievča arisa.Malo 12 rokov a žiadnu rodinu.Jej rodina zahinula pri auto-nehode keď mala 9 rokov.Chodila na základnú školu a mala veľa kamarátov .Bolo to najjveselejšie dievča zo školy.Vždy mala dobrú náladu.A však prišli časy keď sa všetko začalo stavať proti nej.Najskôr celá trieda, potom kamarátky z íných tried začali nou pohŕdať.Tak jej už len ostaly kamarátky z ulice.Keď ich potrebuje tka zistí že aj ony stoja proti nej .Už má len jedinú kamarátku jen najlepšiu kamarátku Jakuchi.Ju potrebuje najviac zo všetkých, ale ona sa odstahovala a jej nič ani slovo nepovedala.Každý večer keď plakávala pri okne a rozmýšlala nad tým prečo je všetko proti nej ?! , veď bola tak štastná ! .Kladie si otázky "prečo žije?!" a dostáva sa k odpovedi že žiadny kamaráti ani rodina Načo na tom tak tvrdo pracovať keď to v okamžiku stratí !.Že žijeme život lem ppre to aby sme dostaly odpovede na svoje otázky .Keď proste budeme mat odpovede a nie už sa na čo života spítať tak proste zomreme . A však jedna jej malá časť tela verila že že sa všetko vráti spat len musí nájst tú pravú lásku !V tom zistí že je tu jedna kamarátka (Booji) ktorej verila ale ju opustila ale povedala a to si Arisa cení .Rozhodla sa že ju nájde a poprosí ju či by jej nepomohla nájsť svoju láskuPo dlhom hladaní keď to takmer už vzdávala ju našla . Prosila ju toľko pokým nepovedala že jej pomože .Pri dlhom hladaní jej laský si našla kamarátky a na tie si moc zvikla a však tie tiež stratila.Zrútila sa skoro na dno keď prišiel človek (Kouny) ktorý jej ukazal cestu na vrchol.Keď už mala takmer všetko po čom tak velmi a dlho túžila tak Kouny odišiel a nechal jej list :"Ja ten kto si myslíš , musíš najs svoju cestu už sama !"To jej tak ubližilo že takmer spáchala samovraždu veď stratila svoju "životnú "lásku.Ale Booji sa rozhodla že jej pomôže.Booji jej verila verila v nu verila že dosiahne svojho ciela.Nakoniec tú svoju lásku Arisa našla a znovu získala časom spať svojich priateľov.Mala to po čom túžila už navždy.Raz večer keď sedela na posteli a pozerala na nebo všimla si že ani jedna hviezda niesvieti, a s keď spomínala na tie časy keď to bolo tažké tak zistila že už nemá ani jednu otázku.Tak si spokojne lahla spat ale ráno sa už nezobudila .Na jej pohreb prišlo viac ludí ako by niekto mohol čakat ,a aj tý čo ju predtím zradili.Dalo sa povedať že mala smrť akú by si asi priala .Mala to čo tak veľmi vždy chcela .Každý hovorí že to bolo najštestnejšie dievča ktoré kto poznal,no nikto nespomenul to že jakú cestu si prešla aby to získala .Ale všetci vedia naisto že nikdy na ňu nezabudnú!